Kremlin Award

Kremlin Award – noobel trendiviin Venemaalt

Kümneid sajandeid on seisnud Venemaa pinnal  Moskva Kreml. Selles majesteetlikus ehitises on ühendatud minevik ja tänapäev – vanaaegsed kahurid ja kellad, iidsed kirikud ning kuninglikud tornid eksisteerivad koos uuema-aja paleede,  presidendi residentsi ning maailmakuulsate muuseumitega. Moskva Kreml on tõusnud rahvuslikuks pühamuks, saanud nii Moskva kui kogu Venemaa sümboliks.

Tunneta  selle maa ajalugu ja kultuuri, saa osalejaks tema sündmustes! Viinas „Kremlin Award„ on ühendatud parim, mille  on andnud Venemaa loodus, ajalugu ja tehnoloogia. Valmistamisel kasutatakse kõrgeima kvaliteediklassi piiritust „Luks“  ning kristallpuhast joogivett. Viina koostis on ammutatud legendarsest nõukogude-aja  parimast viinavalmistamise pärandist. Retsepti saladust  täiendab tehase „Kristall“ kõrgeima kategooria valmistamistehnoloogia.

Esimene „Kremlin Award„  viin toodeti  20.saj. alguses ja telliti Kremli poolt tähistamaks erilisi riiklikke sündmusi. Kiiresti omandas see eksklusiivse staatuse ja ainult privilegeeritutel oli võimalik proovida seda rahvuslikku aaret.

Kuni tänase päevani on viin „Kremlin Award„ Venemaa riiklike sündmuste pidulik kaaslane. Erk maitse ja peen aroom annavad mõlemad oma osa selle eksklusiivse  viina iseloomu – sügav kui vene hing,  veidi põletav nagu nostalgilselt sarapärane ja üllatav Venemaa.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.