Leopards

Leopard’s Leap, veinimaja Lõuna-Aafrikas

Leopard’s Leap veinimaja asub Lõuna-Aafrika maalilises Franschhoek piirkonnas. Seda Paarli lõunapoolset nurka käsitletakse enamasti eraldi kui isikupärast piirkonda. Kunagi prantsuse hugenottide poolt asustatud ala nimi tähendabki tõlkes „Prantsuse nurgake“.

Leopard’s Leap kaubamärgi all müüakse ainult parimatest viinamarjadest valmistatud suurepärase kvaliteediga veine, mis on taskukohase hinnaga ning mõeldud igapäevaseks tarbimiseks ja mõnusaks kaaslaseks seltskondlikel üritustel. Veinimeister Eugene van Zyl on üks enim hinnatud oma-ala Spetsialiste Lõuna-Aafrikas.

Veinisarja Leopard’s Leap nimi (tõlgituna „leopardi hüpe“) väljendab pühendumist Cape Mountain leopardide kaitsele. Toetatakse erinevaid keskkonna, haridus- ja kultuuriprojekte, mis on suunatud selle imelise ohustatud liigi kaitseks. Sponsoreeritakse ka Lõuna-Aafrika kirjandus- ja kultuuriüritusi.

Leopard’s Leap veinid on mõeldud seltskondlikeks üritusteks ning nautimiseks laia valiku toitude kõrvale, seetõttu ollakse aktiivsed erinevatel gurmee- ja kokandusüritustel. On tehtud koostööd tuntud rahvusvaheliste firmadega nagu Lindt, et arendada põnevaid toidu- ja veinikooslusi. Näiteks veinimessidel ja –üritustel pakutakse Leopard’s Leap veine koos erinevate Lindt šokolaadidega, esmärgiks luua põnevaid kulinaarseid elamusi.