EESTI DŽINNIDE TEST

Kohalikud kadakaleotised kõditavad kurku: milline on täna Eesti parim džinn?

3245345

Reval London Dry Gin

Teine eestlastele suhteliselt tundmatu kohaliku tootja valmistatud džinn, mis aga võitnud omas klassis maailmas juba auhindu. Tegemist on jälle ääretult klassikalise ja puhaste maitsetega džinniga, milles tunda selgelt kadakaid ja tsitrust – seda nii maitses kui lõhnas. Samas on lõhnas tunda ka pehmet roosiseepi ja pelglikku magusust, toonikuga kokkusegatuna aga tulevad välja ka teravamad vürtsised ja kreftised noodid, mis keelel mõnusalt kipitavad. See on jook, mille üle võib olla väga uhke nii tootja kui selle jooja.

Võetud artiklist maitsed.delfi.ee

 

Preemiad

UUS-TEM_logo_cmyk

 

Remedia premiumklassi viinale STÖN omistati kvaliteedimärk
Tunnustatud Eesti Maitse (pääsukesemärk). Pääsukesemärk
antakse Eestis kodumaisest põhitoorainest valmistatud kvaliteetsele tootele.

 

MaitseIlmaAasta

 

Veel said Remedia toodetest premeeritud ÜRDIMEISTER ja KIIU TORN MUNALIKÖÖR kvaliteedimärgiga Tunnustatud Maitse (ristikumärk).
Ristikumärk antakse Eestis valmistatud kvaliteetsele tootele.

Reval Dry Gin ja Reval London Dry Gin Premium Edition

reval-london-dry-gin-news-thumbnailEesti tootja Remedia poolt valmistatud populaarne kohalik džinn – Reval Dry Gin –  on nüüdseks ka rahvusvaheliselt saavutanud kõrge tunnustatuse. Maailma prestiižeim ja usaldusväärseim alkohoolsete jookide võistlus “International Spirits Challenge 2013” hindas Reval Dry Gini kolmanda koha vääriliseks. Tänaseks 18-aastat toimunud võistluse eesmärk on hinnata erinevate alkohoolsete jookide kvaliteeti ja koostise omadusi. Igal aastal osaleb üritusel tuhandeid joogibrände enam kui 70-st riigist, mis näitab võistluse ülemaailmselt kõrgelt hinnatud taset. Võita ISC auhind on väljapaistev saavutus jookidele, mis pedantselt kontrollitud pimetestingutel läbivad kogenud spetsialistidest moodustatud kohtunikepaneeli…