0.1L

Talu Viin

Kangus: 40%

Valmistamisel on arvestatud Eesti maitset!

Slaavi Starka

Kangus: 40%

Rafineeritud, auväärne viin. Pehmed maitse- ja aroomivarjundid, mis meeldib nii asjaarmastajale kui ka nõudlikule gurmaanile. Originaalne retsept kõrge kvaliteediga piiritusest, milles on tõmbuda lastud kindlate pirni- ja õunapuusortide lehtedel.

Pshenichnaja

Kristallselgest filtreeritud põhjaveest ja puhtamast nisupiiritusest traditsioonilise Vene viinavalmistamise meetodeid kasutades valmistatud viin.

Ajalooliselt on Pshenichnaja-nimelise (Eesti k. „nisu“) viinaga tegemist ühe vanima nõukogudeaegse viinaga ning esimese Nõukogude liidus valmistatud viinabrändiga. See oli laialdaselt levinud Nõukogude liidus enne Teist ms., kuid seejärel kadus. Pshenichnaja taaselustati Mosvka suveolümpiamängude ajaks ning ilmus müügile taas 1976. aastal.

Oma esimesel kujul enne Teist maailmasõda oli Pshenichnaja viina silt väga minimalistlik – valge silt musta kirjaga. Taaselustatud viin sai sildile lisaks kirjale ka kuldse äärise ja pildi – kuldkollase viljapõllu, talu ja sinise taeva kujutise. Läbi aegade ja erinevate tootjate poolt on seda muudetud, kuid põhimõte on jäänud samaks.

Kangus: 40%