1L glass

Ürdimeister

Kangus: 35%

Ürdimeistri koostisse kuulub üle paarikümne hästi valitud ürtide ekstrakti. Nendest peamised on: lagritsajuur, tähtaniisi seemned, tsitruseliste koored, koriander, kaneel, nelk, kadakamari, piparmündilehed jpt. ürtide ekstraktid.

Stön

Kangus: 40%

vodka-mastersTootmisel kasutatakse peamiselt nisu baasil valmistatud teraviljapiiritust ja kristallpuhast joogivett. Usaldusväärsuse kindlustab kõige rangemate kvaliteedinõuete täpne järgimine tootmisprotsessis.

Stön viina nimi pärineb inglise keelsest sõnast Stone ehk kivi. Sellele vihjab ka pudeli kaela ehtiv kaunis sinine kivike. Erinevad kivimid on toiminud aastatuhandete jooksul suurepärase loodusliku filtrina, mille tulemusena tekib naturaalselt puhas ja kirgas joogivesi. Vesi on ka viina valmistamisel üks oluline komponent. Remedia kasutab oma viinade valmistamiseks Ordoviitsium-Kambrium kihi põhjavett, mis vastab kõrgeimale kvaliteediklassile peamiste näitajate osas. Selle vee väga väike mineraalide sisaldus võimaldab toota Stön vodkat  minimaalselt töödeldud veest, milles on suures osas säilinud  vee looduslik mineraalne koostis ja maitseomadused.  Stön vodka kristalne puhtus saavutatakse läbi hoolika filtreerimise. Tänu kristallpuhtale veele säilib viina maitse erinevatel temperatuuridel serveerides ühesugusena.

 

 

Barbuda Black

Aroomis on tunda apelsini, röstitud maapähklit ning kergeid vanilli toone. Maitse on kergelt vürtsikas, vanilli alatooniga ning järelmaitse on magus-vürtsikas.

Kangus: 37,5%

Barbuda White

Aroomis on tunda apelsini, röstitud maapähklit ning kergeid vanilli toone. Maitse on kergelt vürtsikas, vanilli alatooniga ning järelmaitse on magus-vürtsikas.

Kangus: 37,5%

Barbuda Spiced

Barbuda Spiced on erakordne segu parimatest Kariibi rummidest ja mitmetest vürtsidest. Julge ja rikkaliku maitsega, kuivatatud puuvilja, ploomide ja apelsini toonidega.

Värvuselt kuldne, aroomis on tunda puuvilju ja vürtse ning maitse on magus-vürtsikas ning on tunda tsitruselisi ning puuvilju.

Kangus: 35%