0.2L glass

Ürdimeister

Kangus: 35%

Ürdimeistri koostisse kuulub üle paarikümne hästi valitud ürtide ekstrakti. Nendest peamised on: lagritsajuur, tähtaniisi seemned, tsitruseliste koored, koriander, kaneel, nelk, kadakamari, piparmündilehed jpt. ürtide ekstraktid.

Stön

Kangus: 40%

vodka-mastersTootmisel kasutatakse peamiselt nisu baasil valmistatud teraviljapiiritust ja kristallpuhast joogivett. Usaldusväärsuse kindlustab kõige rangemate kvaliteedinõuete täpne järgimine tootmisprotsessis.

Stön viina nimi pärineb inglise keelsest sõnast Stone ehk kivi. Sellele vihjab ka pudeli kaela ehtiv kaunis sinine kivike. Erinevad kivimid on toiminud aastatuhandete jooksul suurepärase loodusliku filtrina, mille tulemusena tekib naturaalselt puhas ja kirgas joogivesi. Vesi on ka viina valmistamisel üks oluline komponent. Remedia kasutab oma viinade valmistamiseks Ordoviitsium-Kambrium kihi põhjavett, mis vastab kõrgeimale kvaliteediklassile peamiste näitajate osas. Selle vee väga väike mineraalide sisaldus võimaldab toota Stön vodkat  minimaalselt töödeldud veest, milles on suures osas säilinud  vee looduslik mineraalne koostis ja maitseomadused.  Stön vodka kristalne puhtus saavutatakse läbi hoolika filtreerimise. Tänu kristallpuhtale veele säilib viina maitse erinevatel temperatuuridel serveerides ühesugusena.

 

 

Saare Gin

Piirkond: Eesti
Alkoholisisaldus: 37,5%
Millest tehtud: Valmistatud parimast teraviljapiiritusest, kristallselgest põhjaveest, looduspuhtal alal kasvanud ja hoolikalt valitud kadakamarjadest,
Värvus: Läbipaistev
Aroom: delikaatselt kadakaline, õrnad tsitruse noodid
Maitse: Intentsiivne kadakamarja maitse, võimas vürtside tants kus tooni annab angelika, koriander,
sidrunikoore meeldivalt mõrk õlisus.
Toit: enne ja pärast suurepäraseid pidusööke koos hea seltskonnaga
Serveerimine: puhtalt jää ja siruni viiluga, segujookides, kokteilides, kasutades lahjendamiseks
parimat soodavett, toonikut. Tuntumad kasutuskohad Dry Martini, Gibson, Tom Collins jne.

 

Pshenichnaja

Kristallselgest filtreeritud põhjaveest ja puhtamast nisupiiritusest traditsioonilise Vene viinavalmistamise meetodeid kasutades valmistatud viin.

Ajalooliselt on Pshenichnaja-nimelise (Eesti k. „nisu“) viinaga tegemist ühe vanima nõukogudeaegse viinaga ning esimese Nõukogude liidus valmistatud viinabrändiga. See oli laialdaselt levinud Nõukogude liidus enne Teist ms., kuid seejärel kadus. Pshenichnaja taaselustati Mosvka suveolümpiamängude ajaks ning ilmus müügile taas 1976. aastal.

Oma esimesel kujul enne Teist maailmasõda oli Pshenichnaja viina silt väga minimalistlik – valge silt musta kirjaga. Taaselustatud viin sai sildile lisaks kirjale ka kuldse äärise ja pildi – kuldkollase viljapõllu, talu ja sinise taeva kujutise. Läbi aegade ja erinevate tootjate poolt on seda muudetud, kuid põhimõte on jäänud samaks.

Kangus: 40%

Zolotoi Majak

Õrna lillelõhna ja pehme brändi maitsega piiritusjook.

Kangus: 36%